۰۹ فروردین ۱۳۹۹

درباره

« امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است »

 حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی

در سایه الطاف الهی و عنایات امام زمان حضرت مهدی روحی  در راستای افزایش بصیرت در فضای مجازی و به تبع آن  در جامعه هدفم را با وبلاگ رهرو شروع کردم و پس از تقریبا شش ماه به دلیل استقبال غیر منتظره رهرو با دامنه www.rahro14.ir  در دسرس شد .

 مدتی بعد به دلیل محدودیت های اعمال شده از سوی میزبان وبلاگ ( بلاگفا ) به هاست اختصاصی انتقال داده شد .
یکی از اهداف اولیه و اساسی رهرو را می توان محدود نبودن به موضوع خاص نامید چرا که از روز  اول مبنای نویسندگان بر قرار دادن مطالب با موضوعات مختلف و مورد نیاز جامعه بوده است .
از ابتدا سعی داشته ام که مطالبی که برای دوستان قرار می دهم تازه ، مفید و مطالبی باشد که در سطح اینترنت دست اول باشند و همواره سعی بر مرجع بدون رهرو داشته ام و اگر هم مطلبی مفید در سایر منابع اینترنتی دیده ام با ذکر منبع در رهرو نوشته ام و می توان گفت در حدود این یک سال و نیم تقریبا موفق بوده ایم  .
رویکرد دیگری که رهرو داشته ” همگام با زمان بودن ”  بوده است به این معنا که رهرو هفته ای حداقل با سه مطلب روز از موضوعات مختلف مخصوصا کرامات اهل بیت علیهم السلام با توجه به مناسبت های هفته ، بروزرسانی می شود .
 حضور به عنوان یک مرجع پاسخگو سوالات و شبهات ،‌ دیگر هدف بارز رهرو بوده است که با استفاده از منابع موجود و اساتید در دسترس به سوالات پاسخ داده ایم و باز هم بیان می داریم که کلیه سوالات و شبهات در اکثر موضوعات حدالامکان با استفاده از منابع مذکور پاسخ می دهیم .

اما این روزها که مردم در تب شبکه‌های پیام‌رسان اند و اوقات خود را در تورق شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند ، و من هم کمتر فرصت دارم ، بیشتر روی مقاله‌هایی با موضوعات کمتر پرداخته شده کار می‌کنم ، معمولا هم زمانی زیادی می‌گذارم و برزورسانی‌ها هم کمتر هستند.

 

مصطفی اسدی

ان شاء الله که در راه ثابت قدم و موفق باشم
منتظر نطرات شما هستم