۱۰ مهر ۱۴۰۱

کرامت آیت الله شیخ حسنعلی نخودکی اصفهانی رحمه علیه

کرامت آیت الله شیخ حسنعلی نخودکی اصفهانی رحمه علیه

آگاهی از باطن

 

آگاهی
از باطن          
       

         

آقا شیخ مختار روحانی نقل کرد یک روز زنی سیده و فقیر از من تقاضای چادر مقنعه ای کرد. گفتم: اکنون : چیزی ندارم که با آن حاجت تو را روا کنم ..
اتفاقاً همان روز خدمت شیخ حسنعلی نخودکی رسیدم و برای مطلب دیگری عرض حاجت کردم. چون می خواستم از محضر ایشان بیرون آیم، وجهی به من مرحمت کردند و گفتند:« این پول را برای آن بانوی سیده، چادر و مقنعه   بخر به علاوه، یک تومان دیگر و یک قبض حواله سه کیلوئی برنج هم دادند که به آن زن برسانم. در شگفت بودم که حاج شیخ از کجا مطلّع شدند که چنین بانوئی از من درخواست چادر و مقنعه کرده است؟
از خدمت او برخاستم، اما به فکرم گذشت که فعلاً یک تومان پول و آن قبض برنج را به آن زن نمیدهم و پس از مدتی به او تحویل خواهم داد، اما ناگهان صدای حاج شیخ بلند شد که فرمود                                      “هر چه گفتم انجام بده و دخالتی در  کار مکن . ”

 

درباره نویسنده

مُصْطَفی اسدی (1415 ه.ق) هستم ، دانشجوی مهندسی برق . موضوعات مذهبی ، اعتقادی ، فکری ، ادبی بویژه شعر ، فیزیکی ، تکنولوژی ، سایبری ، رسانه‌ای و فرهنگی را دنبال می کنم. به نوشتن ، خواندن ، تحقیق ، یاد گرفتن ، یاد دادن ، برنامه نویسی و طراحی علاقه دارم . برای تفریح می نویسم ، مطالعه میکنم ، تحقیق میکنم ، یاد میگیرم و تلاش می کنم یاد بدم ، چند خط کد می نویسم و اگر مجالش باشه طراحی میکنم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *