۱۰ فروردین ۱۳۹۹

رهرو ۱۴ در جشنواره وب ایران

رهرو در جشنواره وب ایران

جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون چهار دوره آن از سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران به همراه گروهی از فعالان و متخصصین حوزه وب در ایران برگزار گردیده است.

امسال نیز پنجمین دوره جشنواره در مقیاس بزرگتری و با برنامه های متنوع تر در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد و وب سایت های ایرانی در گروه های مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱) معرفی و از آنها تقدیر گردد.

در این دوره با توجه به پیشرفت محسوس رهرو نسبت به سال گذشته وب سایت رهرو نیز در این مسابقات شرکت کرد و هم اکنون کاندیدای پنجمین دوره جشنواره وب ایران است ، در این مرحله وب سایت ها نیاز به رای بازدیدکنندگان دارند لذا از شما بازدیدکننده و همراه همیشگی رهرو تقاضا دارم رای مثبت به رهروبدهید

با بیشترین سپاس ها

مصطفی اسدی

رای دادن به رهرو بیش از ۱ دقیقه طول نمی کشد ! 

فراموش نکنید پس از کلیک بر تصویر زیر و وارد کردن ایمیل خود در صفحه جدید باید حتما ایمیل خود را تایید کنید

درباره نویسنده

مُصْطَفی اسدی (1415 ه.ق) هستم ، دانشجوی مهندسی برق . موضوعات مذهبی ، اعتقادی ، فکری ، ادبی بویژه شعر ، فیزیکی ، تکنولوژی ، سایبری ، رسانه‌ای و فرهنگی را دنبال می کنم. به نوشتن ، خواندن ، تحقیق ، یاد گرفتن ، یاد دادن ، برنامه نویسی و طراحی علاقه دارم . برای تفریح می نویسم ، مطالعه میکنم ، تحقیق میکنم ، یاد میگیرم و تلاش می کنم یاد بدم ، چند خط کد می نویسم و اگر مجالش باشه طراحی میکنم.

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. ‍پینگ بک: پيام مدير رهرو | رهرو

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *